м. Одеса, вул. Балківська 42/1

від 9 до 18 години

(048) 732 –26 – 33

Оголошення - Результати


                                       Результати II туру Всеукраїнського відкритого музичного фестивалю-конкурсу «Дебют – 2021»

Підсумки результатів II туру конкурсу показав достатньо високий рівень учасників.

Кількість учасників за всі роки, починаючи з 2003 року – найбільша, значно поширилась географія: 305 заявок з 58 з міст України: Донецька, Львівська, Запорізька, Вінницька, Полтавська, Рівненська, Харківська, Чернігівська, Миколаївська, Хмельницька, Закарпатська, Одеська, Луганська, Київська, Івана-Франківська, Волинська, Тернопільська, Сумська, Кіровоградська, Черкаська області та учасник з Баку – (Азербайджан).


Оціночний лист членів журі.

Максимальна кількість балів – 25. Крок балу 0,5. По середньому арифметичному значенню конкурсантам присуджуються наступні звання:

· Гран-При - присуджується конкурсанту, який набрав 25 балів

· Лауреат I ступеню – присуджується конкурсанту, який набрав 24 – 24,9 бали

· Лауреат II ступеню – присуджується конкурсанту, який набрав 23 – 23,9 бали

· Лауреат III ступеню – присуджується конкурсанту, який набрав 22 – 22,9 бали

· Дипломант I ступеню – присуджується конкурсанту, який набрав 21 – 21,9 бали

· Дипломант II ступеню - присуджується конкурсанту, який набрав 20 – 20,9 бали

· Дипломант III ступеню - присуджується конкурсанту, який набрав 19 – 19,9 бали

· Грамота учасника - присуджується конкурсанту, який набрав менше 19 балів


Результати ІІ туру Всеукраїнського відкритого музичного

фестивалю – конкурсу «Дебют – 2021»

в номінації «народні інструменти»

І категорія

п/п

П І учасника

учбовий заклад

місце

бали

1

Бєлік Серафим

м. Суми, ДМШ 1

Лауреат ІІІ ступеню

22.23

2

Буга Поліна

Хмельницька музична школа №1 ім. М. Мозгового

Дипломант І ступеню

21.5

3

Войцицька Альона

КЗ СМР Сумська ДМШ №2

Лауреат ІІІ ступеню

22.26

4

Добринь Сєрафім

Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко

Дипломант І ступеню

21.63

5

Корчинська Дар’я

Дитяча музична школа

Енергодарської міської ради Запорізької області

Лауреат ІІ ступеню

23.7

6

Котенок Віра

КПСМНЗ «Харківська дитяча музична школа №12 ім.К.І.Шульженко»

Лауреат І ступеню

24.5

7

Мартиненко Олександр

м. Суми, ДМШ 1

Лауреат ІІІ ступеню

22.93

8

Марченко Тетяна

КПСМНЗ ДМШ №14 м.Харків

Лауреат ІІ ступеню

23.43

9

Овсепян Макар

Запорізька дитяча музична школа №4

Дипломант І ступеню

21.43

10

Серпухова Марія

КПСМНЗ «ДМШ №13 iм М. Коляди» м. Харкiв

Дипломант І ступеню

22.1

11

Скалозуб Маргарита

КЗ «Дитяча школа мистецтв ім.Л.М.Нагаєва м.Чорноморська Одеської області»

Лауреат ІІІ ступеню

22.43

12

Федоренко Лев

КПСМНЗ ДМШ №14 м.Харків

Лауреат ІІ ступеню

23.7

13

Царегородцев Богдан

КПСМНЗ ДМШ №14 м.Харків

Лауреат ІІ ступеню

23.66

14

Чулков Тимофій

КЗПСО «Мистецька школа №12 м. Одеси»

Лауреат ІІІ ступеню

22.75

15

Шкурка Іустіна

КЗПСО «Мистецька школа №11 м.Одеси»

Дипломант І ступеню

21.9

ІІ категорія

п/п

П І учасника

учбовий заклад

місце

бали

1

Батурін Олексій

м. Суми, ДМШ 1

Лауреат І ступеню

24.4

2

Березіна Олександра

Дитяча музична школа

Енергодарської міської ради Запорізької області

Лауреат ІІІ ступеню

22.76

3

Борисова Кіра

Дитяча музична школа

Енергодарської міської ради Запорізької області

Лауреат ІІІ ступеню

22.6

4

Горбатюк Арсеній

КЗПСО «Мистецька школа №12 м. Одеси»

Лауреат ІІІ ступеню

22.75

5

Ковтун Владислава

КУ «Пологівська районна дитяча школа мистецтв»

Лауреат ІІ ступеню

23.56

6

Лозоватський Єгор

Первомайська ДМШ №2

Лауреат ІІ ступеню

23

7

Ляховецький Михайло

КЗПСО «Мистецька школа №12 м. Одеси»

Лауреат І ступеню

24.75

8

Малиновська Анжеліка

КЗ СМР Сумська ДМШ №2

Дипломант І ступеню

21.96

9

Мандрійчук Іван

Нетішинська школа мистецтв( Хмельницька обл.)

Лауреат ІІ ступеню

23.93

10

Мірошниченко Руслан

КЗ СМР Сумська ДМШ № 2

Дипломант І ступеню

21.06

11

Полулях Валентина

Черкаська Дитяча Школа Мистецтв

Лауреат ІІІ ступеню

22.33

12

Слюсар Іван

Кременчуцька дитяча музична школа №2

Дипломант І ступеню

21.7

13

Сорока Ольга

м. Сарни, Рівненська область, КЗ «Сарненська дитяча музична школа»

Дипломант І ступеню

21.33

14

Тірон Єлизавета

Подільська ДМШ Од. обл

Лауреат ІІІ ступеню

22.1

15

Федорова Альона

КЗ «Дитяча школа мистецтв ім.Л.М.Нагаєва м.Чорноморська Одеської області»

Лауреат ІІІ ступеню

22.33

16

Ніканоров Михайло

КЗПСО «Мистецька школа №12 м. Одеси»

Лауреат І ступеню

24.75

17

Ющенко Софія

КЗ «Дитяча школа мистецтв ім.Л.М.Нагаєва м.Чорноморська Одеської області»

Дипломант І ступеню

21.66

ІІІ категорія

п/п

П І учасника

учбовий заклад

місце

бали

1

Агаєва Марал

Музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька Донецької обл.

Дипломант І ступеню

21.16

2

Білоус Євгеній

Музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька Донецької обл.

Лауреат ІІ ступеню

23.16

3

Бендяк Дмитро

Музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза міста Кропивницького

Лауреат ІІІ ступеню

22.86

4

Бочек Максим

КЗ СМР Сумська ДМШ № 2

Лауреат ІІІ ступеню

22.66

5

Гаман Володимир-Ілля

Дрогобицька дитяча музична школа № 2 ім. Р. Сороки

Лауреат ІІ ступеню

23.1

6

Гришина Лілія

Вінницька дитяча музична школа №1

Лауреат ІІ ступеню

23.9

7

Крищук Петро

КЗПСО «Мистецька школа №12 м. Одеси»

Лауреат І ступеню

24.1

8

Крохмаль Ілля

КПСМНЗ ДМШ №15 ім.В.А.Моцарта, м.Харків

Гран - Прі

25

9

Кулій Данііл

КЗСМО Прилуцька школа

Дипломант І ступеню

21.3

10

Кучейник Андрій

Кельменецька музична школа ім. М. Ткача

Дипломант І ступеню

21.8

11

Лисенко Софія

КПСМНЗ ДМШ №14 м.Харків

Лауреат ІІ ступеню

23.86

12

Мамедова Тамара

ДШМ №6 ім. Г.Жуковського м.Київ

Лауреат І ступеню

24.03

13

Мацола Михайло

КПНЗ Новосільська МШ

Лауреат ІІІ ступеню

22.4

14

Удовиченко Григорій

КПСМНЗ ДМШ №14 м.Харків

Лауреат І ступеню

24.2

15

Царегородцев Віталій

КПСМНЗ ДМШ №14 м.Харків

Лауреат ІІІ ступеню

22.06



ІІ тур солісти-піаністи

І категорія


Ім’я учасника

Місто навчання

Бали

Звання


1. Гарбуз Матвій м. Одеса МШ № 9 21,1 Дипломант І ступеню

2. Глушко Ганна Сокирянська МШ ім.М.Мафтуляка, Чернівецька обл. 17,5 Грамота за участь

3. Доценко Ксенія м. Одеса МШ № 13 20.5 Дипломант ІІ ступеню

4. Заікіна Вероніка м. Одеса МШ № 9 24,2 Лауреат 1 ступеню

5. Ковальчук Анна м. Одеса МШ № 13 23,2 Лауреат ІІ ступеню

6. Корель Ольга Южненьська ШМ, Одеська обл. 24,25 Лауреат 1 ступеню

7. Літовченко Софія м. Одеса МШ №1 ім.Е.Гілельса 20,15 Дипломант ІІ ступеню

8. Михайленко Марія м. Одеса МШ № 11 19,45 Дипломант ІІІ ступеню

9. Мотуз Марія м. Запоріжжя, ДШМ №3 23,35 Лауреат ІІ ступеню

10.Панченко Діана м. Одеса МШ №3 21,25 Дипломант І ступеню

11.Тіщенко Вероніка м. Одеса МШ №7 23,7 Лауреат ІІ ступеню

12.Яніцька Наталі МШ №1 м. Первомайськ, Миколаївська обл. 20,2 Дипломант ІІ ступеню


ІІ категорія

1. Андрощук Діана м. Київ МШ № 4 19,1 Дипломант ІІІ ступеню


2. Герасименко Олександра Бершадська ДМШ ім.Р.Скалецького 19,15 Дипломант ІІІ ступеню

3. Голуб Віра м. Одеса МШ №13 20,2 Дипломант ІІ ступеню

4. Журавецька Владислава м. Одеса МШ №12 22,25 Лауреат ІІІ ступеню

5. Змієнко Олександра м. Одеса МШ №7 22,15 Лауреат ІІІ ступеню

6. Кічук Марк Южненьська ШМ, Одеська область 23,65 Лауреат ІІ ступеню

7. Козак Софія Монастирищенська ДМШ, Черкаська обл. 17 Грамота за участь

8. Копитчук Софія м. Одеса, МШ №11 19,2 Дипломант ІІІ ступеню

9. Кучанська Софія м. Миколаїв, ДМШ № 5 21,1 Дипломант І ступеню

10.Моріс Микола м. Одеса, МШ №3 20,15 Дипломант ІІ ступеню

11.Никифорова Елісон м. Одеса, МШ №14 23,2 Лауреат ІІ ступеню

12.Остріков Дмитро м. Одеса, МШ №14 23,35 Лауреат ІІ ступеню

13.Пугачова-Тонконогова Марія м. Одеса, МШ №1 ім.Е.Гілельса 21,1 Дипломант І ступеню

14.Смірнова Євгенія Броварська ДМШ, Київська обл. 23,05 Лауреат ІІ ступеню

15.Солодар Евеліна м. Одеса, МШ №9 23,25 Лауреат ІІ ступеню

16.Таганова Любов м. Миколаїв, ДМШ №5 21,15 Дипломант І ступеню

17.Тарчанська Ірина м. Одеса, МШ №13 20,1 Дипломант ІІ ступеню

18.Уманець Соломія МШ м. Немирів, Вінницька обл. 18 Грамота за участь

19.Чернолуцька Софія м. Одеса, МШ №10 19,15 Дипломант ІІІ ступеню

20. Шпітько Петро м. Одеса, МШ №9 19, 2 Дипломант ІІІ ступеню

ІІІ категорія

1. Бабина Юлія Кельменецька МШ ім.М.Ткача, Чернівецька обл. 17, 5 Грамота за участь


2. Багіна Лія м. Харків, ДМШ № 7 ім. М.П.Мусоргського 18 Грамота за участь

3. Базова Анна м. Одеса, МХШ ім. С.К.Крижановського 22,05 Лауреат ІІІ ступеню

4. Василевська Єва м. Одеса, МШ №9 22,25 Лауреат ІІІ ступеню

5. Галинський Олександр м. Одеса, МШ №12 24,1 Лауреат І ступеню

6. Голодрига Христина м. Красилів, Хмельницька обл., ДШМ 18 Грамота за участь

7. Гуляєва Єва м. Одеса, МШ № 7 21,15 Дипломант І ступеню

8. Зайченко Марина м. Одеса, МШ №3 21,1 Дипломант І ступеню

9. Кравченко Анастасія м. Одеса, МШ №12 24, 1 Лауреат І ступеню

10.Леза Анна Рава-Руська МШ, Львівська обл. 20, 15 Дипломант ІІ ступеню

11.Літовченко Микита м. Одеса, МШ №1 ім.Е.Гілельса 22,2 Лауреат ІІІ ступеню

12.Малярчук Єлізавета ШМ м. Славута, Хмельницька обл. 24,25 Лауреат І ступеню

13.Марценюк Ярослав м. Одеса, МШ №11 23,4 Лауреат ІІ ступеню

14.Моспан Олександра м. Одеса, МШ №12 22,2 Лауреат ІІІ ступеню

15.Накутній Владислав м. Одеса, МШ №7 23,35 Лауреат ІІ ступеню

16.Романенко Артур м. Одеса, МШ №13 21,15 Дипломант І ступеню

17.Сметаніна Дар’я м. Шостка, Сумська обл.ДШМ 17, 5 Грамота за участь

18.Тітієвська Анастасія м. Одеса, МШ №14 23,2 Лауреат ІІ ступеню

19.Тіщенко Владислав м. Одеса, МШ №7 21,15 Дипломант І ступеню

20.Цьосенко Віра ДМШ смт. Побузьке, Кіровоградська обл. 21,1 Дипломант І ступеню

21.Чумаченко Аполлінарія ДШМ ім.Л.М.Нагаєва, м. Чорноморськ 20,1 Дипломант ІІ ступеню

22.Шенько Маргарита м. Київ, ДМШ №11 17, 5 Грамота за участь



ІV категорія


1. Гірман Еліна ДШМ смт. Біловодськ, Луганська обл. 24 Лауреат І ступеню

2. Гуцан Ільмір м. Одеса, МШ №13 24,25 Лауреат І ступеню

3. Зозуля Кіра МШ м.Сторожинець, Чернівецька обл. 21,1 Дипломант І ступеню

4. Мацкова Тетяна м. Харків, ДМШ №14 18 Грамота за участь

5. Мицюк Богдана ДШМ м. Красилів, Хмельницька обл. 23,3 Лауреат ІІ ступеню

6. Перькова Софія м. Київ, ДМШ №11 20,15 Дипломант ІІ ступеню

7. Помозова Аліса м. Київ, ДМШ №11 19,2 Дипломант ІІІ ступеню

8. Слепцова Вікторія-Ангеліна МШ м. Ізюм, Харківська обл. 18 Грамота за участь

9. Федорович Поліна м. Одеса, МШ №9 19,5 Дипломант ІІІ ступеню

10.Шибанова Варвара м. Димер, Київська обл. 19,1 Дипломант ІІІ ступеню

11.Шиманська Анастасія ДШМ м. Красилів, Хмельницька обл.


ІІ тур ансамблі

І категорія

1. Бородкіна Марія та Марта м. Одеса, МШ №3 20,15 Дипломант ІІ ступеню

2. Гнатюк Олександра, Мурга Злата ДМШ м. Енергодар, Запорізька обл. 17,5 Грамота за участь

3. Голубева Аліна (ансамбль «Весна») м. Одеса, МШ №8 18 Грамота за участь

4. Гуріна Катерина, Ільчук Євгеній м. Одеса, МШ №11 17,5 Грамота за участь

5. Іващенко Дар’я, Кудлач Анна м. Одеса, МШ №2 ім.О.К.Глазунова 19,05 Дипломант ІІІ ступеню

6. Короткова Таісія, Филипенко Маріанна, Коротков Ілля дует «Натхнення» м. Одеса, МШ №11 21,2 Дипломант І ступеню

7. Ланський Євген, Ланська Олена м. Одеса, МШ №6 22,3 Лауреат ІІІ ступеню

8. Лісова Аліса, Андросова Світлана м.Запоріжжя, ДМШ №5 20,05 Дипломант ІІ ступеню

9. Молодцов Єгор, Ліщенко Уляна м. Одеса, МШ №8 17,55 Грамота за участь

10.Рябохлист Віолетта, Луцак Давид м. Одеса, МШ №12 23,1 Лауреат ІІ ступеню

11.Цикало Софія, Фидря Кіра ДМШ смт. Семенівка, Полтавська обл. 22,2 Лауреат ІІІ ступеню

ІІ категорія

1. Бачара Марія, Хаджирадова Антоніна м. Дрогобич, ДМШ №2 ім.Р.Сороки 21,15 Дипломант І ступеню

2. Шуляр Анастасія, Козар Анастасія, Колосовська Дарья,

Бушуєва Аліса МШ м. Гайсин, Вінницька обл. 22,1 Лауреат ІІІ ступеню

3. Шуляр Анастасія, Козар Анастасія МШ м. Гайсин, Вінницька обл. 22,15 Лауреат ІІІ ступеню

4. Гаврилюк Михайло, Ласінська Мирослава м. Одеса, МШ №13 23,15 Лауреат ІІ ступеню

5. Захарченко Вероніка, Змушко Ксенія м. Запоріжжя, ДМШ №5 23,45 Лауреат ІІ ступеню

6. Миколюк Марія, Помозова Аліса м. Київ, ДМШ №11 19,1 Дипломант ІІІ ступеню

7. Назаркіна Кіра, Пихтін Ярослав м. Полтава, «Мала академія мистецтв» ім. 17,5 Грамота за участь Раїси Кириченко

8. Омельчук Владислав, Плєшко Ігнатій м. Одеса. МШ №10 21,2 Дипломант І ступеню

9. Поліщук Вероніка, Сакач Аліна,дует «Мрія» м. Одеса, МШ №2 ім.О.К.Глазунова 22,05 Лауреат ІІІ ступеню

10.Раєва Марія, Мощець Михайло м. Одеса, МШ №11 20, 15 Дипломант ІІІ ступеню

11.Рошко Серафім, Манжос-Кириловська Маргарита м. Харків, ДМШ №14 20,1 Дипломант ІІІ ступеню

12.Федечко Вероніка, Біда Роксолана, дует «НіРо» м. Брюховичі, Львівська обл. 23,1 Лауреат ІІ ступеню

13.Цьосенко Віра, Чернієнко Ангеліна ДМШ смт. Побузьке, Кіровоградська обл. 22,25 Лауреат ІІІ ступеню

14.Чайка Анна, Клімчук Поліна ШМ м. Славута, Хмельницька обл. 19,2 Дипломант ІІІ ступеню

15.Чумаченко Аполлінарія, Гаманіна Анастасія ДШМ ім.Л.М.Нагаєва, м. Чороморськ 20,2 Дипломант ІІ ступеню



«СОЛІСТИ – СКРИПАЛІ, ВІОЛОНЧЕЛІСТИ»

І вікова категорія

Ім’я учасника

Місто навчання

Бали

Звання

1.Антонюк Ксенія м. Одеса, МШ №11 21,4 Дипломант І ступеню

2.Багіна Наомі м. Харків, ДМШ №7 ім.М.П.Мусоргського 22,75 Лауреат ІІІ ступеню

3.Бурда Сергій м. Харків, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського 22,5 Лауреат ІІІ ступеню

4.Дац Анна м. Одеса, МШ №13 23,2 Лауреат ІІ ступеню

5.Жердецька Агнія м. Одеса, МШ №7 23,35 Лауреат ІІ ступеню

6.Журавель Марія м. Харків, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського 20,75 Дипломант ІІ ступеню

7.Киришко Марія м. Луцьк, ДМШ №2 23,55 Лауреат ІІ ступеню

8.Лященя Маргарита МШ м.Нетішин (Хмельницька обл.) 22,4 Лауреат ІІІ ступеню

9.Митошоп Зореслав ДМШ, м. Володимир-Волинський 23,85 Лауреат ІІ ступеню

10.Сітшаєва Зарема ДМШ №14 ім. Д. Кабалевського, м. Київ 24, 95 Лауреат І ступеню

11.Скопич Уляна МШ №1 ім. Е.Г. Гілельса, м. Одеса 24 Лауреат І ступеню

12.Третьяков Лев Таїровська МШ, Одеська обл. 22,8 Лауреат ІІІ ступеню

13.Фархадзаде Дильшад м. Баку, Азербайджан 24 Лауреат І ступеню

14.Филипенко Маріанна м. Одеса, МШ №11 24 Лауреат І ступеню

15.Чабан Іван ДДМШ №7, м. Дніпро 21,85 Дипломант І ступеню

16.Черепенко Платон ОДЛ ім. проф. П.С. Столярського, м. Одеса 24,4 Лауреат І ступеню


ІІ вік. категорія

Ім’я учасника

Місто навчання

Бали

Звання

1. Григорчак Анастасія ДМШ №1ім.А.Кос-Анатольського, м. Коломия 23 Лауреат ІІ ступеню

2. Гурш Іван м. Одеса, МШ №12 20 Дипломант ІI ступеню

3. Дмитренко Нікіта м. Одеса, МШ №11 23,85 Лауреат ІІ ступеню

4. Носков Олександр м. Одеса, МШ №12 22,7 Лауреат ІІІ ступеню

5. Прокопенко Вікторія м. Запоріжжя, ДМШ №5 22 Лауреат ІІІ ступеню

6. Родославов Михайло м. Одеса, МШ №13 23,15 Лауреат ІІ ступеню

7. Шталь Ольга м. Краматорськ, МШ №3 20,1 Дипломант ІІ ступеню


ІІІ вік. категорія

Ім’я учасника

Місто навчання

Бали

Звання

1.Адаменко Анна м. Одеса, МШ №11 23,6 Лауреат ІІ ступеню

2.Барабан Тимур м. Запоріжжя, ДМШ №5 23 Лауреат ІІ ступеню

3.Брагіна Марія ДМШ м. Хмельницький 23 Лауреат ІІ ступеню

4.Заєць Анна ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка, м. Черкаси 23 Лауреат ІІ ступеню

5.Косенко Ксенія МШ м. Авдіївка (Донецька обл.) 22 Лауреат ІІІ ступеню

6.Лупина Ніка ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка, м. Черкаси 22,15 Лауреат ІІІ ступеню

7.Миколюк Марія м. Київ, ДМШ №11 22,2 Лауреат ІІІ ступеню

8.Патлатюк Анна м. Одеса, ДМШ №12 22 Лауреат ІІІ ступеню

9.Пліщ Ірина ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка, м. Івано-Франківськ 24 Лауреат І ступеню

10.Раменєва Катерина м. Одеса, МШ №12 22 Лауреат ІІІ ступеню

11.Самсонова Марія МШ м. Авдіївка (Донецька обл.) 22,1 Лауреат ІІІ ступеню







Результати І туру Всеукраїнського відкритого музичного фестивалю-конкурсу

 «Дебют – 2021»


Підсумки результатів І туру конкурсу показав достатньо високий рівень учасників.

Кількість учасників за всі роки, починаючи з 2003 року – найбільша, значно поширилась географія: 305 заявок з 58 з міст України: Донецька, Львівська, Запорізька, Вінницька, Полтавська, Рівненська, Харківська, Чернігівська, Миколаївська, Хмельницька, Закарпатська, Одеська, Луганська, Київська, Івана-Франківська, Волинська, Тернопільська, Сумська, Кіровоградська, Черкаська області та учасник з Баку – (Азербайджан).

За результатами прослуховувань журі допустили до участі 185 учасників.


Дебют – 2021

ІІ тур солісти-піаністи

І категорія


1. Гарбуз Матвій м. Одеса

2. Глушко Ганна м. Сокиряни, Чернівецька область

3. Доценко Ксенія м. Одеса

4. Заікіна Вероніка м. Одеса

5. Ковальчук Анна м. Одеса

6. Ковач Вероніка м. Тульчин, Вінницька область

7. Корель Ольга м. Южнє, Одеська область

8. Літовченко Софія м. Одеса

9. Михайленко Марія м. Одеса

10. Панченко Діана м. Одеса

11. Тіщенко Вероніка м. Одеса

12. Яніцька Наталі м. Первомайськ, Миколаївська область


ІІ категорія

1. Андрощук Діана м. Київ

2. Герасименко Олександра м. Бершадь, Вінницька область

3. Голуб Віра м. Одеса

4. Єременко Мілана м. Харків

5. Журавецька Владислава м. Одеса

6. Змієнко Олександра м. Одеса

7. Кічук Марк м. Южне, Одеська область

8. Козак Софія м. Монастирище, Черкаська область

9. Копитчук Софія м. Одеса

10. Костур Володимир смт. Крижопіль, Вінницька область

11. Кучанська Софія м. Миколаїв

12. Моріс Микола м. Одеса

13. Мотуз Марія м. Запоріжжя

14. Никифорова Елісон м. Одеса

15. Остріков Дмитро м. Одеса

16. Пугачова-Тонконогова Марія м. Одеса

17. Смірнова Євгенія м. Бровари Київська область

18. Солодар Евеліна м. Одеса

19. Таганова Любов м. Миколаїв

20. Тарчанська Ірина м. Одеса

21. Уманець Соломія м. Немирів, Вінницька область

22. Чернолуцька Софія м. Одеса

23. Шпітько Петро м. Одеса

ІІІ категорія

1. Бабина Юлія смт. Кельменці, Чернівецька область

2. Багіна Лія м. Харків

3. Базова Анна м. Одеса

4. Василевська Єва м. Одеса

5. Галинський Олександр м. Одеса

6. Голодрига Христина м. Красилів, Хмельницька область

7. Гуляєва Єва м. Одеса

8. Зайченко Марина м. Одеса

9. Кравченко Анастасія м. Одеса

10. Крупнік Васіліса м. Одеса

11. Леза Анна м. Рава-Руська, Львівська область

12. Літовченко Микита м. Одеса

13. Малярчук Єлізавета м. Славутич, Київська область

14. Марценюк Ярослав м. Одеса

15. Моспан Олександра м. Одеса

16. Накутній Владислав м. Одеса

17. Романенко Артур м. Одеса

18. Сметаніна Дар’я м. Шостка, Сумська область

19. Тітієвська Анастасія м. Одеса

20. Тіщенко Владислав м. Одеса

21. Цьосенко Віра смт. Побузьке, Кіровоградська область

22. Чумаченко Аполлінарія м. Чорноморськ, Одеська область

23. Шенько Маргарита м. Київ



ІV категорія


1. Гірман Еліна смт. Біловдськ, Луганська область

2. Грицькевич Анна м. Тульчин, Вінницька область

3. Гуцан Ільмір м. Одеса

4. Драгні Евіліна м. Одеса

5. Зозуля Кіра м. Сторожинець, Чернівецька область

6. Мацкова Тетяна м. Одеса

7. Мицюк Богдана м. Красилів, Хмельницька область

8. Нікульшина Анастасія м. Тульчин, Вінницька область

9. Перькова Софія м. Київ

10. Помозова Аліса м. Київ

11. Постнова Валерія м. Одеса

12. Слепцова Вікторія-Ангеліна м. Ізюм, Харківська область

13. Федорович Поліна м. Одеса

14. Шибанова Варвара м. Димер, Київська область

15. Шиманська Анастасія м. Красилів, Хмельницька область


Номінація «СОЛІСТИ – СКРИПАЛІ, ВІОЛОНЧЕЛІСТИ»

І вік. категорія


1.Антонюк Ксенія м. Одеса

2.Багіна Наомі м. Харків

3.Бурда Сергій м. Харків

4.Дац Анна м. Одеса

5.Жердецька Агнія м. Одеса

6.Журавель Марія м. Харків

7.Киришко Марія м. Луцьк

8.Лященя Маргарита м.Нетішин (Хмельницька обл)

9.Митошоп Зореслав м. Володимир-Волинський

10.Михальчук Уляна м. Кременець (Тернопільська обл.)

11.Сітшаєва Зарема м. Київ

12.Скопич Уляна м. Одеса

13.Третьяков Лев м. Одеса

14.Фархадзаде Дильшад м. Баку Азербайджан

15.Чабан Іван м. Дніпро

16.Черепенко Платон м. Одеса

ІІ вік. Категорія

1. Григорчак Анастасія м. Коломия ( Івано-Франківська обл.)

2. Гурш Іван м. Одеса

3. Дмитренко Нікіта м. Одеса

4. Кнігницька Соломія м. Одеса

5. Носков Олександр м. Одеса

6. Прокопенко Вікторія м. Запоріжжя

7. Родославов Михайло м. Одеса

8. Филипенко Маріанна м. Одеса

9. Шталь Ольга м. Краматорськ

ІІІ вік. категорія

1.Адаменко Анна м. Одеса 2.Барабан Тимур м. Запоріжжя

3.Брагіна Марія м. Хмельницький

4.Заєць Анна м. Черкаси

5.Косенко Ксенія м. Авдіївка (Донецька обл.) 6.Лупина Ніка м. Черкаси

7.Миколюк Марія м. Київ

8.Патлатюк Анна м. Одеса

9.Пліщ Ірина м. Івано-Франківськ 10.Раменєва Катерина м. Одеса

11.Самсонова Марія м. Авдіївка (Донецька обл.)



ІІ тур ансамблі

І категорія

1. Бородкіна Марія та Марта м. Одеса

2. Гнатюк Олександра, Мурга Злата м. Енергодар, Запорізька область

3. Голубева Аліна (ансамбль «Весна»)м. Одеса

4. Гуріна Катерина, Ільчук Євгеній м. Одеса

5. Іващенко Дар’я, Кудлач Анна м. Одеса

6. Короткова Таісія, Филипенко Маріанна, Коротков Ілля м. Одеса

7. Ланський Євген, Ланська Олена м. Одеса

8. Молодцов Єгор, Ліщенко Уляна м. Одеса

9. Рябохлист Віолетта, Луцак Давид м. Одеса

10. Цикало Софія, Фидря Кіра смт. Семенівка, Полтавська область

ІІ категорія

1. Бачара Марія, Хаджирадова Антоніна (м. Дрогобич, Львівська область)

2. Шуляр Анастасія, Козар Анастасія, Колосовська Дарья, Бушуєва Аліса (м. Гайсин, Вінницька область)

3. Шуляр Анастасія, Козар Анастасія (м. Гайсин, Вінницька область)

4. Гаврилюк Михайло, Ласінська Мирослава (м. Одеса)

5. Захарченко Вероніка, Змушко Ксенія (м. Запоріжжя)

6. Лісова Аліса, Андросова Світлана (м. Запоріжжя)

7. Миколюк Марія, Помозова Аліса (м. Київ)

8. Назаркіна Кіра, Пихтін Ярослав (м. Полтава)

9. Ніколенко Євгенія та Михайло (м. Суми)

10. Омельчук Владислав, Плєшко Ігнатій (м. Одеса)

11. Поліщук Вероніка, Сакач Аліна (м. Одеса)

12. Раєва Марія, Мощець Михайло (м. Одеса)

13. Рошко Серафім, Манжос-Кириловська Маргарита (м. Харків)

14. Федечко Вероніка, Біда Роксолана (м. Брюховичі, Львівська область)

15. Цьосенко Віра, Чернієнко Ангеліна (смт. Побузьке, Кіровоградська область)

16. Чайка Анна, Клімчук Поліна (м. Славутич, Київська область)

17.Чумачекно Аполлінарія, Гаманіна Анастасія (м. Чороморськ, Одеська область)


ІІ тур номінація «Солісти - домристи, балалаєчники, баяністи, акордеоністи»

І категорія

1. Бєлік Серафим м. Суми

2. Буга Поліна м. Хмельницьк

3. Войницька Альона м. Суми

4. Добринь Сєрафім м. Полтава

5. Корчинська Дар’я м. Енергодар

6. Котенок Віра м. Харків

7. Мартиненко Олександр м. Суми

8. Марченко Тетяна м. Харків

9. Овсепян Макар м. Запоріжжя

10. Серпухова Марія м. Харків

11. Скалозуб Маргарита м. Чорноморськ

12. Федоренко Лев м. Харків

13.Царегородцев Богдан м. Харків

14. Чулков Тимофій м. Одеса

15. Шкурка Іустіна м. Одеса

ІІ категорія

1. Батурін Олексій м. Суми

2. Березіна Олександра м. Енергодар

3. Борисова Кіра м. Енергодар

4. Горбатюк Арсеній м. Одеса

5. Ковтун Владислава м. Пологи

6. Лозоватський Єгор м. Первомайськ

7. Ляховецький Михайло м. Одеса

8. Малиновська Анжеліка м. Суми

9. Мандрійчук Іван м. Нетішин

10. Мірошниченко Руслан м. м. Суми

11. Полулях Валентина м. Черкаси

12. Слюсар Іван м. Кременчук

13. Сорока Ольга м. Сарни

14. Тірон Єлизавета м. Подільск

15. Федорова Альона м. Чорноморськ

16. Шеліна Софія м. Херсон

17. Ющенко Софія м. Чорноморськ

ІІІ категорія

1. Агаєва Марал м. Торецьк

2. Білоус Євгеній м. Торецьк

3. Бендяк Дмитро м. Кропивницький

4. Білаш Віктор м. Сокаль

5. Бочек Максим м. Суми

6. Гаман Володимир-Ілля м. Дрогобич

7. Гришина Лілія м. Вінниця

8. Крохмаль Ілля м. Харків

9. Крищук Петро м. Одеса

9. Кулій Данііл м. Прилуки

10. Кучейник Андрій м. Кельменець

11. Лисенко Софія м. Харків

12.Мамедова Тамара м. Київ

13. Мацола Михайло с. Нове Село, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

14. Ніканоров Михайло м. Одеса

15.Удовиченко Григорій м. Харків

16.Царегородцев Віталій м. Харків







УВАГА !!!

Зміна в програмі конкурсних виступів!!!

У зв'язку з переведенням музичного заходу в дистанційний формат

- прийом заявок на I тур продовжено до 1 травня /результат I туру буде опублікований після 10 травня/,

- прийом заявок на II тур - до 20 травня !!!

Оголошення щодо конференції !!!

- Прийом заявок на участь в конференції продовжено до 10 травня !!!

- Доповідачі надсилають свій виступ у відеоформаті (посилання на ютуб або гугл диск) /регламент до 20 хвилин/.

- Виступи будут опубліковані на сторінці сайту заходу.

Оргкомітет.



Терміново

Про перший Всеукраїнський відкритий музичний фестиваль-конкурс "Дебют - 2021"


Дорогі друзі!

Звертаємо Вашу увагу на зміни в порядку проведення фестивалю-конкурсу.

У зв’язку з карантинними обмеженнями II тур буде проводитися дистанційно, за відеозаписами.

Вони повинні бути зроблені у природній акустиці залу, строком не раніше 2021 року.

Оргкомітет.



Працює на: Amiro CMS