м. Одеса, вул. Балківська 42/1

від 9 до 18 години

(048) 732 –26 – 33

Про нас


Історія  

В 2003 році у місті Одесі вперше був заснований дитячий музичний фестиваль-конкурс «Дебют». Маленькі піаністи з 6 до 11 років отримали можливість зробити перший крок на велику сцену. 

Допомогли їм у цьому Департамент культури і туризму Одеської міської ради та Дитяча школа мистецтв № 6. 

/В 2020 році змінилось її найменування на «Мистецька школа №12 м. Одеси»/.

Відтоді фестиваль-конкурс «Дебют» проводився кожні 2 роки. У програмі фестивалю з’явилися нові номінації: дуети, струнні та народні інструменти. Для багатьох учнів цей конкурс став першою ластівкою у виконавській діяльності. Згодом, багато хто з лауреатів конкурсу стали переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Вони обирали професію музиканта та ставали учнями ОССМШ ім. проф. Столярського П.С., студентами Одеського Коледжу Мистецтв ім. Данькевича К.Ф. та Одеської Національної Музичної Академії ім. Нежданової А.В.


До складу журі фестивалів-конкурсів «Дебют» запрошувались досвідчені професори і педагоги ОНМА ім. Нежданової А.В., ХНУМ ім. Котляревського І.П., ОКМ ім. Данькевича К.Ф., ОССМШ ім. проф. Столярського П.С. які мають величезний досвід, знання и майстерність та здатні оцінити творчу індивідуальність виконавця і професійну роботу педагога.

За весь час проведення фестивалів-конкурсів «Дебют» близько 2 000 юних музикантів з Одеської, Вінницької, Запорізької, Донецької, Миколаївської, Київської областей виходили на сцену ДШМ №6. За цей час фестиваль-конкурс сягнув нового рівня і став Всеукраїнським.


Запрошуємо до участі в оновленому форматі «Дебюту» - першому Всеукраїнському відкритому музичному фестивалі-конкурсі «Дебют 2021».


Працює на: Amiro CMS